FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548421
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 19:54:18 |
| SCORE | 2741 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249C - SUB: 1462-12FB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 471.41 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1606 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1462-12FB - REV: 1 |
|---|