
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2548464
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 20:10:28 | | SCORE | 3245 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (146 W) |
|---|
|