
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2548602
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 20:51:52 | | SCORE | 1199 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-5820K CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 1043-8506 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1178 MHz - max: 1291 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (214 W) |
|---|
|