
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2548805
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 22:07:11 | | SCORE | 2230 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1028-3907 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.95 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (219 W) |
|---|
|