
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548817
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 22:10:18 | | SCORE | 672 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1043-8626 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.52 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 1595 MHz |
|---|
|