
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548885
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 22:30:47 | | SCORE | 3259 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3070 JetStream OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1569-2484 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (214 W) |
|---|
|