
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2548919
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 22:38:51 | | SCORE | 1568 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2182 - SUB: 1043-8854 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (129 W) |
|---|
|