
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549389
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 01:53:42 | | SCORE | 2195 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41BA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (143 W) |
|---|
|