
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549623
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 04:13:55 | | SCORE | 2228 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 3842-3755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (237 W) |
|---|
|