FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549775
FurMark Knot (VK) Submitted by Cartizied on Apr 21, 2026 @ 05:52:31 |
| SCORE | 3903 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5060 Ti Prime OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A07 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2670 MHz - max: 2918 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (176 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E12 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 74 W |
|---|