FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2549891
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:06:56 |
| SCORE | 22643 |
|---|
| FPS | 375 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX TITAN X/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-5960X CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX TITAN X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C2 - SUB: 10DE-1132 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 1002 MHz - max: 1253 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (274 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX TITAN X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C2 - SUB: 10DE-1132 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 1002 MHz - max: 1266 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (275 W) |
|---|