FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549898
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:11:56 |
| SCORE | 5399 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-4185 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 40 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 2266 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max power | 59 % TDP (139 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-9E30 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|