
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549901
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:13:44 | | SCORE | 6682 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700KF @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 7377-1301 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (370 W) |
|---|
|