
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2549907
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:18:50 | | SCORE | 9287 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1B4C-2096 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (362 W) |
|---|
|