FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549909
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:20:30 |
| SCORE | 10871 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1458-4138 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (220 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C2 |
|---|