FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549910
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:21:32 |
| SCORE | 9468 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 7377-1401 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (248 W) |
|---|