
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549911
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:22:58 | | SCORE | 5846 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2695 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 10DE-119E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (183 W) |
|---|
|