FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549916
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:26:54 |
| SCORE | 7931 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 556.12 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3602 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 556.12 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1709 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (283 W) |
|---|