FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549917
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:27:03 |
| SCORE | 5411 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 3070 Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1458-404C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (266 W) |
|---|