FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549919
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:28:28 |
| SCORE | 6396 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13490F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24C9 - SUB: 7377-1581 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (265 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|