
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549922
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:29:54 | | SCORE | 6391 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1569-2216 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|