FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549927
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:34:05 |
| SCORE | 1341 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1380 - SUB: 1043-84BB - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1046 MHz - max: 1085 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (42 W) |
|---|