FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549952
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:45:24 |
| SCORE | 16272 |
|---|
| FPS | 270 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-8A0D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2918 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (292 W) |
|---|