FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549953
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:45:35 |
| SCORE | 5167 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.20 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen AI 7 PRO 450 w/ Radeon 860M |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2DB8 - SUB: 17AA-5157 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1260 MHz - max: 1988 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 860M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1114 - SUB: 17AA-5156 - REV: F2 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|