FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549959
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:48:08 |
| SCORE | 5973 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2643 v4 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1458-400D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (237 W) |
|---|