FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549964
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:49:58 |
| SCORE | 4599 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1043-16F2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1020 MHz - max: 1426 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1043-16F2 - REV: 1 |
|---|