FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549968
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:50:16 |
| SCORE | 13108 |
|---|
| FPS | 218 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 19DA-2765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2130 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (300 W) |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|