
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2549976
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:53:15 | | SCORE | 352 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GT 1030/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 456.38 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 7 build 7601 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GT 1030 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D01 - SUB: 1462-8C98 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.38 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 1190 MHz - max: 1709 MHz |
|---|
|