FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549977
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:53:35 |
| SCORE | 1194 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 860M/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 527.56 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 860M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1392 - SUB: 17AA-3978 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 527.56 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 954 MHz - max: 1020 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-416 - SUB: 17AA-3978 - REV: 6 |
|---|