FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2549980
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:55:05 |
| SCORE | 7780 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85EA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (273 W) |
|---|