FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2549989
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 07:58:15 |
| SCORE | 2854 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 196E-1355 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (102 W) |
|---|