
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2550005
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:07:27 | | SCORE | 2956 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C60 - SUB: 1043-13F0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1114 MHz - max: 1405 MHz |
|---|
| max power | 82 W |
|---|
|