FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2550026
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:17:28 |
| SCORE | 9829 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2588 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (264 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E28 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|