FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2550038
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:25:36 |
| SCORE | 7565 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 10DE-2489 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (200 W) |
|---|