
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2550042
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:28:35 | | SCORE | 6045 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.22 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 10DE-139F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.22 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (219 W) |
|---|
|