FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2550045
FurMark (VK) Submitted by 1 on Apr 21, 2026 @ 08:29:30 |
| SCORE | 2178 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1043-11DC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 72 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1478 MHz - max: 1508 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-11DC - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1600 MHz |
|---|