FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2550046
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:29:36 |
| SCORE | 6568 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3E45 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|