
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2550062
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 08:41:36 | | SCORE | 1291 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P106-100 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3570 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA P106-100 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C07 - SUB: 1458-377B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1747 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (124 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-152 - SUB: 1462-7680 - REV: 9 |
|---|
|