
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2550209
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 09:45:22 | | SCORE | 239 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce MX250 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.271 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10210U CPU @ 1.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce MX250 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D13 - SUB: 1E83-3E1A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 924 MHz - max: 1519 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9B41 - SUB: 1E83-3E1A - REV: 2 |
|---|
|