FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2550987
FurMark (VK) Submitted by Vertigo1055 on Apr 21, 2026 @ 14:27:33 |
| SCORE | 20212 |
|---|
| FPS | 333 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D89 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 108 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 4090 Suprim Liquid X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5104 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2626 MHz |
|---|