FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2551342
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 16:03:13 |
| SCORE | 6002 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1462-E13F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 54 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 78 % TDP (172 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|