
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2551891
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 21, 2026 @ 18:37:15 | | SCORE | 12080 |
|---|
| FPS | 201 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-417E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2266 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (251 W) |
|---|
|