
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2556735
FurMark (VK) Submitted by MercadoLibre-22-abril-2026 on Apr 23, 2026 @ 03:24:08 | | SCORE | 8591 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3982 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (420 W) |
|---|
|