FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2560848
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 24, 2026 @ 07:32:29 |
| SCORE | 3563 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 4090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2926 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (466 W) |
|---|