
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2564676
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 25, 2026 @ 08:57:32 | | SCORE | 7112 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
|