
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2568049
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 26, 2026 @ 01:06:33 | | SCORE | 6120 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 10DE-1E07 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (262 W) |
|---|
|