FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2572080
FurMark Knot (GL) Submitted by GEO on Apr 27, 2026 @ 01:40:41 |
| SCORE | 3381 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 4090 Gaming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5103 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (450 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E51 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|