
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2572099
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 27, 2026 @ 02:01:51 | | SCORE | 610 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E417 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 98 °C |
|---|
| core clock | min: 69 MHz - max: 1949 MHz |
|---|
| max power | 198 W |
|---|
|