
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2572712
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 27, 2026 @ 08:59:09 | | SCORE | 4556 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 1950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 3842-2287 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (293 W) |
|---|
|