FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2577202
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 28, 2026 @ 14:53:33 |
| SCORE | 2430 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 89 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2812 MHz - max: 2902 MHz |
|---|
| max power | 87 % TDP (311 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E59 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 109 W |
|---|